ÖVRIGT / Mattor / Shirvan 4402008
nr 440 2008
Shirvan
Tidigt 1900-tal, 136x189, jämnt slitage, lagningar, en kortsida saknar ngn knutrad, even wear, repairs, one side missing a few rows of knots
Utrop:
4.500 kr
måndag 27 november 2006
kl 16:00:02
27 nov
TEMA Orientaliska mattor 4
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 4